• banner1
  • banner3

Zhejiang Yaonan Electric Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2017 me një kapital të regjistruar prej 10 milion juan (quajtur më parë fabrika Yueqing Yaonan elektrike, e themeluar në vitin 1996). Kompania është e vendosur në Kinë Electric Appliance Capital - Liushi, Yueqing, është një ndërmarrje industriale dhe tregtare të integrimit, i specializuar në produktet plastike, pajisje elektrike të tensionit të lartë dhe të ulët dhe të instrumenteve dhe metra të prodhimit.

Kompania kryesisht prodhon: kravatë najlon, kravatë çeliku inox, çeliku gozhdë kartë teli, gjëndër i papërshkueshëm nga uji kabllor, bllok terminali, siguresa, metër akrep, metër digjital dhe njehsor të energjisë etj Produktet janë përdorur gjerësisht dhe Shërbime makineri, energji elektrike, elektronikë, komunikimet, ushtarake, kantier detar, metalurgji, petrokimike, ndriçimi, të transportit hekurudhor dhe industritë e tjera. Prodhimet eksportohen në Amerikën e Veriut, Amerika e Jugut, Lindja e Mesme, Afrikë dhe Azinë Juglindore, të tilla si më shumë se 90 vende dhe rajone të ...

  • Injection workshop Injection workshop
  • Exhibition Exhibition
  • Team Team

PRODUCTS CENTER

YAONAN PARTNER

ABB
DLX
SND
XMZ
ZT
HUM

NEWS CENTER

WhatsApp Online Chat!