Rreth nesh

adfaZhejiang Yaonan Electric Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2017 me një kapital të regjistruar prej 10 milion juan (quajtur më parë fabrika Yueqing Yaonan elektrike, e themeluar në vitin 1996). Kompania është e vendosur në Kinë Electric Appliance Capital - Liushi, Yueqing, është një ndërmarrje industriale dhe tregtare të integrimit, i specializuar në produktet plastike, pajisje elektrike të tensionit të lartë dhe të ulët dhe të instrumenteve dhe metra të prodhimit.

Kompania kryesisht prodhon: kravatë najlon, kravatë çeliku inox, çeliku gozhdë kartë teli, gjëndër i papërshkueshëm nga uji kabllor, bllok terminali, siguresa, metër akrep, metër digjital dhe njehsor të energjisë etj Produktet janë përdorur gjerësisht dhe Shërbime makineri, energji elektrike, elektronikë, komunikimet, ushtarake, kantier detar, metalurgji, petrokimike, ndriçimi, të transportit hekurudhor dhe industritë e tjera. Prodhimet eksportohen në Amerikën e Veriut, Amerika e Jugut, Lindja e Mesme, Afrikë dhe Azinë Juglindore, të tilla si më shumë se 90 vende dhe rajone.

Kompania mbulon një sipërfaqe prej 17.000 metra katror, ​​me më shumë se 500 punonjës. transporti i përshtatshëm, në afërsi të Shangai, Ningbo dhe portet e tjera. Kompania ka një produktivitet të fortë dhe të krijimtarisë, ka bërë një profesionist, në shkallë të gjerë dhe ndërmarrjet e centralizuara të prodhimit si një prej produkteve të eksportit.

Kompania vazhdon të futur pajisje të përparuara të prodhimit dhe personel profesional teknik dhe të menaxhimit, për të siguruar produkte me cilësi të lartë dhe kënaqësi të konsumatorëve. Kompania ka marrë ISO9001 sistemit të çertifikimit të cilësisë dhe KKK, CMC, SGS, CE, KEMA, RoHS, CB dhe BV dhe certifikata të tjera vendore dhe ndërkombëtare.

Kompania trashëgon qëllim shërbimit të "cilësisë së parë, në bazë të prestigjit, konsumatori deri më", gjithë zemër të krijuar të ardhmen e bukur me klientët e vjetër dhe të reja dorë për dore.

ddsdfasdfa


WhatsApp Online Chat!