Najloni Lidhjet Kabllore

Përshkrim i shkurtër:

Cable Tie-Barb-Lock Lloji Technical Information Materiali: Nylon66 Temperatura Varg: -40 ° C deri 85 ° C Color. Natyra ose Black Ndezshmëria. UL94V-2 Pronat e tjera: halogjen, UV-rezistente Product Feature 1.stainless çeliku Barb ofron performancë të qëndrueshme dhe besueshmërinë dhe të rregullojë aftësi të pafund nëpër varg të tërë pako. Forca 2.High dhe forcë të ulët thread. body 3.Stippled rrip parandalon lëvizje anësore në pako. tip 4.Curved është e lehtë për të marr nga sipërfaqe të sheshtë dhe lejon FAS ...


Detail Product

Produkt Tags

Lloji Cable Tie-Barb-Lock

Informacion teknik

Materiali: Nylon66

Temperatura Varg: -40 ° C deri 85 ° C

Ngjyrë. Natyra ose Black

Ndezshmëri. UL94V-2

Pronat e tjera: halogjen, UV-rezistente

Product Feature

1.stainless Barb çeliku ofron performancë të qëndrueshme dhe
besueshmërinë dhe aftësinë e pafund rregulluar përmes gjithë gamën deng.

Forca 2.High dhe forcë të ulët thread.

body 3.Stippled rrip parandalon lëvizje anësore në pako.

Tip 4.Curved është e lehtë për të marr nga sipërfaqe të sheshtë dhe lejon
fillesë shpejtë fillestar për të shpejtuar instalimin.

Forca 5.High loop tejkalon standardet e industrisë.

6.A shumëllojshmëri të materialeve janë shfrytëzon të aftë për aplikacione specifike.

7.For përdorim të brendshëm ose në natyrë.

图片 1图片 2

351782275205161629


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!