Spiral Wrap

Përshkrim i shkurtër:

♦ Materiali: PE ♦ Ngjyra: Standard në natyrore. Zi dhe të tjera janë ngjyra në dispozicion sipas kërkesës. ♦ Description: 1 Ndërtimit .Flexible mundësojë banda për të ndjekur rrugët teli lehtë 2. qëndrueshme, reusable me forcë mbajtur spirale. 3. Fix përfundon e grupit me lidhje kabllore dhe tufa spirale teli në drejtim clockwise për të përfunduar punimet. 4. zgjeruar gamën spirale pothuajse pa kufi. ♦ një mënyrë ekonomike e kabllor detyrueshme. Thjesht aplikuar për të shfrytëzuar elektrike, kabllot dhe tufa teli. Cut-to-fit shkathtësi ...


Detail Product

Produkt Tags

♦ Materiali: PE

♦ Ngjyra: Standard në natyrore. Zi dhe të tjera janë ngjyra në dispozicion sipas kërkesës.

♦ Description: 1 Ndërtimit .Flexible mundësojë banda për të ndjekur rrugët teli lehtë

2. Të qëndrueshme, reusable me forcë mbajtur spirale.

3. Fix përfundon e grupit me lidhje kabllore dhe tufa spirale teli në drejtim clockwise për të përfunduar punimet.

4. zgjeruar gamën spirale pothuajse pa kufi.

♦ një mënyrë ekonomike e kabllor detyrueshme. Thjesht aplikuar për të shfrytëzuar elektrike, kabllot dhe tufa teli. Cut-to-fit shkathtësi në të përshtatshëm roll-formë.

 

ITEM.NO. D (mm) D (mm) W (mm) Mbështjellës RANGE (mm)
SWB-03 1.5 3 4 1,5-10
SWB-06 4 6 7 4-50
SWB-08 6 8 10.8 6-60
SWB-10 7.5 10 11.4 7,5-60
SWB-12 9 12 13.9 9-65
SWB-15 12 15 15 12-75
SWB-19 15 19 18.2 15-100
SWB-24 20 24 19.6 20-130
SWB-30 26 30 43 26-150

565970947843753625

123123332314


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!